Kalendář
4. 9. 2023 | Slavnostní zahájení školního roku, Obřadní síň MÚ Poděbrady, od 9:30 hod., MMT1, DNM1, prima |
5. 9. 2023 | Zahájení výuky |
11. - 14. 9. 2023 | Adaptační kurz, Velká Úpa, MMT1, DNM1 a prima |
18. 9. 2023 | Středočeský atletický pohár, vybraní žáci SOŠ a vyššího gymnázia |
20. 9. 2023 | Srdíčkový den |
29. 9. 2023 | Ředitelské volno |
3. 10. 2023 | Černobylská havárie, přednáška, 4.V, 5.V, 6.V a 7.V |
6. 10. 2023 | MŠMT - Jak si vybrat VŠ, TŘÍDY 8.V, 7.V |
9. - 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Kolín |
11. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Kutná Hora |
11. 10. 2023 | Exkurze do Českého rozhlasu, septima |
12. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Dům kultury, Mladá Boleslav |
13. - 14. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Pardubice |
13. - 14. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Jičín |
17. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Nymburk |
19. 10. 2023 | UNILINK - přednáška o studiu v zahraničí, MMT4, DNM4, oktáva |
20. - 21. 10. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Hradec Králové |
25. 10. 2023 |
Exkurze do iQLANDIA, 5.V, 6.V, 7.V |
25. 10. 2023 | Česká filharmonie |
26. 10. a 27. 10. 2023 | Podzimní prázdniny |
29. 10. - 3. 11. 2023 | Zájezd do Anglie, sekunda + zájemci z vyšších ročníků |
2. 11. 2023 | Beseda Zdravá pleť a akné, Loono, kvinta, sexta, septima |
2. 11. 2023 | Přehlídka studijních příležitostí, Mělník |
7. 11. 2023 | Exkurze do poděbradských skláren, 8.V |
7. 11. 2023 | Vztahy a klima ve třídě, prima |
8. 11. 2023 | Projekt Setkání, Speciální ZŠ Poděbrady, sekunda |
9. 11. 2023 | Revolution train, 5.V |
9. 11. 2023 | Projekt Sustainability Managers @ School, prezentace, učebna 305 |
13. 11. 2023 | Předávání ekounů během třídnických hodin |
14. 11. 2023 | Inestigativní novinář, spisovatel a reportér Jaroslav Kmenta, beseda, 6.V, 8.V |
20. 11. - 1. 12. 2023 | odborná praxe MMT4 |
22. 11. 2023 | pedagogická rada 1. čtvrtletí |
22. 11. 2023 | Schůzka s rodiči, od 16 hod. |
23. 11. 2023 | Exkurze Archeopark Všestary, prima, kvinta |
23. 11. 2023 | Exkurze - Radiocafé Český rozhlas, oktáva |
29. 11. 2023 | Muzeum Hygieny Drážďany - člověk jako dobrodružství, prohlídka města, trhy, 5.V, 6.V, 7.V |
29. 11. 2023 | Beseda s produkční Kateřinou Pučálkovou, 7.V, 6.V |
5. 12. 2023 | Mediální workshop, kvarta, kvinta, pořádá Novinářský inkubátor |
5. 12. 2023 | Exkurze do Vídně, zájemci EKO a SOŠ |
6. 12. 2023 | Exkurze - Institut Cervantes, 7.V |
14. 12. 2023 | Vánoční akademie a výstava studentských prací |
22. 12. 2023 | ŘEDITELSKÉ VOLNO |
23. 12. 2023 - 2. 1. 2024 | Vánoční prázdniny |
8. - 9. 1. 2024 | Talentové zkoušky MMT a DNM - 1. kolo |
8. - 11. 1. 2024 | Souborné zkoušky (první, druhý a třetí ročník DNM a MMT, kvinta, sexta, septima) |
16. 1. 2024 | Klub mladého diváka |
17. 1. 2024 | Exkurze do ČT, 8.V |
18. 1. 2024 | Den otevřených dveří, 13 - 17 hodin |
21. 1. - 26. 1. 2024 | Lyžařský výcvik, 5.V, DNM, Velká Úpa |
23. 1. 2024 | Česká filharmonie |
25. 1. 2024 | Pedagogická rada 1. pololetí |
25. 1. 2024 | Beseda se studenty 4. ročníků o možnostech a uplatnění po skončení studia, oktáva |
31. 1. 2024 | Novoroční předávání Ekounů |
31. 1. 2024 | Pololetní vysvědčení |
1. 2. 2024 | Present like a PRO!, soutěž v prezentacích, přihlášení žáci, vyšší gymnázium a SOŠ |
1. 2. 2024 | Den otevřených dveří, 13 - 17 hodin |
2. 2. 2024 | Pololetní prázdniny |
9. 2. 2024 | Beseda KAMDU, 6.V, 7.V, zájemci z 5.V |
12. - 18. 2. 2024 | Jarní prázdniny |
22. 2. 2024 | Natáčení pořadu Ulice, exkurze, 6.V |
25. 2. - 1. 3. 2024 | Lyžařský výcvik, 3.V, MMT1, Velká Úpa |
26. 2. - 27. 3. 2024 | Přípravný kurz z matematiky pro osmileté gymnázium, více v menu "Zájemcům o studiu" |
26. 2. - 27. 3. 2024 | Přípravný kurz z českého jazyka pro osmileté gymnázium, více v menu "Zájemcům o studiu" |
4. - 8. 3. 2024 | Souborné zkoušky pro oktávu |
7. 3. 2024 | Exkurze do Polabského muzea, prima |
12. 3. 2024 | Městská policie, exkurze, 8.V |
13. 3. 2024 | Exkurze do Osvětimi, 4.V, 5.V, 7.V |
18. 3. 2024 | Krajské kolo olympiády ve ŠJ |
20. 3. 2024 | Dětská scéna, recitační soutěž, vybraní žáci |
20. 3. 2024 | Den zdraví 2024 |
21. 3. 2024 | Česká filharmonie |
25. - 27. 3. 2024 | Předávání ekounů |
28. 3. 2024 | Velikonoční prázdniny |
16. - 17. 4. 2024 | Přijímací zkoušky do osmiletého studia - EKO Gymnázium |
16. 4. 2024 | Exkurze do ČNB, 4.V |
19. 4. 2024 | Listování - Literární hysterie, 5.V, 6.V, Městské divadlo Poděbrady, 9:00 |
19. 4. 2024 | Den Země, úklid části Bažantnice a okolí budovy školy ve spolupráci se Speciální ZŠ Poděbrady |
24. 4. 2024 | Pedagogická rada 3. čtvrtletí Schůzky s rodiči |
29. - 30. 4. 2024 | Maturita jaro 2024 - zkouška z českého jazyka a literatury a z cizího jazyka formou písemné práce |
2. - 7. 5. 2024 | Maturita jaro 2024 - didaktický test společné části maturitní zkoušky z českého a anglického jazyka |
připravujeme | Pedagogická rada pro 4. ročník MMT |
připravujeme | Klub mladého diváka |
20. 5. - 29. 5. 2024 | Maturita jaro 2024 - ÚZ společné a profilové části |
20. 5. - 31. 5. 2024 | Odborná praxe MMT3 |
připravujeme | Školní ekologická konference |
3. 6. - 6. 6. 2024 | Souborné zkoušky (první, druhý a třetí ročník DNM a MMT, kvinta, sexta, septima) |
4. - 7. 6. 2024 | EKOlogický kurz |
7. 6. 2024 | OFF - slavnostní vyhlášení výsledků v poděbradském kině |
9. 6. - 15. 6. 2024 | Exkurze do Španělska (město Salamanca), zájemci z 3.V - 7.V |
připravujeme | Výstava MIXER v Poděbradech |
připravujeme | FOTOGRAFOVÁNÍ tříd |
připravujeme | Burza učebnic, pro zájemce vyššího gymnázia, nákup x prodej |
17. 6. 2024 | Slavnostní vyřazení absolventů v obřadní síni MÚ v Poděbradech, od 9:00 |
25. 6. 2024 | Pedagogická rada 2. pololetí |
27. 6. 2024 | Předávání Ekounů |
28. 6. 2024 | Vysvědčení |
29. 6. - 1. 9. 2024 | Letní prázdniny |
2. 9. 2024 | Zahájení školního roku 2024/2025 |
Tento rámcový plán bude během školního roku upřesněn a operativně doplňován o další aktivity školy. |