EKOcast

Co je to vlastně EKOcast?

EKOcast je náš projekt, který vznikl díky přebytku volného času o pandemii. Naším cílem je informovat spolužáky a studenty nejen naší školy a předat myšlenku, že pokud má člověk dobrý nápad, není problém ho s trochou času zrealizovat. Formát podcastu nás baví hlavně proto, že se nemusíme soustředit na obrazovou část videa a máme o to více možností při psaní scénáře, domlouvání hostů a vylepšování našich textů a otázek pro rozhovory. V našich podcastech naleznete: novinky z ČR, ze školy i ze světa, rozhovor a na konec jednu superpozitivní zprávu, protože naneštěstí pro takové zprávy není dnes v médiích moc místa. Vycházet bude jeden díl za čtrnáct dní - a to na YouTube kanálu školy. Sami se na tomto projektu jistě mnoho naučíme. Doufáme, že se vám bude EKOcast líbit!

Realizační tým: Michal Hamtil, Matěj Paráček, Lukáš Paskovský (sekunda)

Autorka loga EKOcast: Vrabcová Eliška, MMT2

1. epizoda

OSTATNÍ EPIZODY K POSLECHU ZDE.