Natáčení videoklipu v Chateau Mcely

Již brzy spatří světlo světa videoklip naší studentky EKO Gymnázia Anny Amélie Keltnerové k písni Diamonds are a girl´s best friend  od Marilyn Monroe, který se točil na konci školního roku.
Scénář napsali a klip natočili studenti SOŠ Multimediálních studií pod vedením zkušeného kameramana a pedagoga Jiřího Petrů. Natáčení se uskutečnilo za slunečného počasí v nádherných prostorách zámeckého hotelu Chateau Mcely. Produkční tým použil řadu rekvizit, vystřídána byla spousta krásných šatů, kostýmů a diamantových šperků. V klipu si zahrál i historický automobilový veterán značky Mercedes.
Poděkování patří především hlavní aktérce Amálce, celému štábu (Ondřeji Vasilovčíkovi, Vojtěchu Krupičkovi, Janu Benešovi, Kristiánu Tomanovi, Dominiku Chvalovi, Jirkovi Zázvůrkovi, Prokopu Svobodovi, paní Keltnerové), zámeckému hotelu Chateau Mcely, HŠ Poděbrady a dalším.
Pořízený obrazový materiál putuje do střižny, kde ho studenti sestříhají, a na konci září se můžeme těšit na slavnostní premiéru.