Brabcová Alena

prostorová tvorba - seminář, vizualizace produktů, navrhování a realizace,

brabcova@ekopodebrady.cz

Architektura, design a výtvarné umění jsou jejími hlavními obory. Vysokoškolské vzdělání absolvovala na Technické univerzitě v Liberci (obor architektura a urbanismus a doplňkové studium pedagogicko - psychologické způsobilosti) a na Česká zemědělské univerzitě (obor zahradní architektura). Během studia absolvovala zahraniční stáž v École Nationale Supérieure d'Architecture  (Nantes, Francie), obsadila první místo v soutěži Studentské vědecké konference Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze a druhé místo na Mezinárodním studentském workshopu (Úholičky).
Pracovní zkušenosti získala na pozici architekt v ASGK design (Praha) a jako zahradní architekt v DTLA – zahradní architektura. Jako pedagog působila na Smíchovské střední průmyslové škole a Střední průmyslové škole strojnické v Praze (3d grafika).
Je akreditovaným tatérem a provozuje tetovací studio. Zájmová činnost je především oděvnictví, kresba a malba.

Brabcová Alena