Marek Luboš Josef

navrhování a realizace, digitální design, reklamní fotografie

marekl@ekopodebrady.cz

První zkušenosti fotografa pramení z dětství, kdy byl okouzlen dvouokou zrcadlovkou FLEXARET. Během let vyzkoušel mnoho dalších přístrojů a značek Praktica, Leica nebo Mamiya. Úplně první zakázku získal již v 16 letech.
Na Střední průmyslové škole TOS  ve Varnsdorfu získal důležité znalosti o mechanice a funkčnosti zrcadlovky i o chemických procesech při vyvolávání filmů a fotografií. Na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze absolvoval obory Marketingové komunikace a Public Relations, což mělo zásadní význam pro jeho reklamní fotografickou tvorbu.
Posledních 20 let vlastní fotoateliér v Praze, nyní čerstvě vybavený moderní zábleskovou technikou a digitálními zrcadlovkami. V praxi se především věnuje reklamní, tj. komponované a produktové fotografii.
V roce 2007 byl oceněn Českou marketingovou společností za přínos v rozvoji reklamy v ČR.

Více informací a tvorba:

www.novefoto.cz